O Violante

Witaj! Miło nam, że do nas zajrzałeś. Poznajmy się bliżej – poniżej znajdziesz kilka słów o świecach sojowych Violante:

Violante to naturalne świece sojowe, ręcznie robione w domowej pracowni.
To poszanowanie środowiska naturalnego.
To dbałość o szczegóły i wysoka jakość.
To uśmiech na twarzach Klientów.
To pasja, zaangażowanie i ciągły rozwój.

Wierzę, że naturalne świece sojowe Violante przypadną Ci do gustu i szybko znajdą swoje miejsce w Twoim domu. Produkty, które sprzedaję, to efekt wielogodzinnych prób i testów. Dzięki nim, wiem, że są one najwyższej jakości i w pełni spełnią Twoje oczekiwania.

Dbałość o środowisko naturalne jest dla mnie ważne. Wszystko wykonuję ręcznie, aby mieć pewność, że oferowane rzeczy pozbawione są szkodliwych związków chemicznych. Natomiast do pakowania zamówień używam materiałów ekologicznych, biodegradowalnych lub pochodzących z recyklingu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się dlaczego warto wybrać produkty z wosku sojowego, koniecznie przeczytaj ten ARTYKUŁ. Opisałam w nim właściwości wosku sojowego oraz zestawiłam je z popularnym woskiem na bazie parafiny.

Na pewno wiesz też, że świeca jest doskonałym pomysłem na prezent. Te, które tworzę, sprawdzą się idealnie podczas każdej z okazji.

Dlaczego warto kupić naturalne świece Violante?

 • Ich bazą jest 100% wosk sojowy, bez domieszek parafiny czy stearyny.
 • Gotowy produkt jest ekologiczny, bezpieczny i przyjazny dla naszego zdrowia.
 • Są idealne dla wegan i osób zwracających uwagę na skład i pochodzenie półproduktów.
 • Posiadają naturalne knoty z certyfikowanej niebielonej bawełny, powleczonej tylko naturalnym woskiem.
 • Każda świeca jest wykonana ręcznie, w małej, domowej pracowni.
 • Występują w wielu wersjach zapachowych.
 • Z myślą o alergikach, wprowadziliśmy wersje bezzapachowe.
 • Palą się czystym płomieniem – nie kopcą, nie zostawia sadzy.
 • Są nietoksyczne – podczas spalanie nie uwalniają się szkodliwe substancje.
 • Są wydajne – palą się znacznie dłużej niż świece parafinowe o tej samej pojemności.
 • Przypadkiem rozlany wosk łatwo usunąć za pomocą zwykłej wody z mydłem.
 • Szklany słoik po wypaleniu świecy można poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać (np. jako doniczkę na kwiaty, słoik do przechowywania drobnych rzeczy lub piórnik).
 • Są doskonałym pomysłem na prezent sprawdzą się idealnie podczas każdej z okazji.

Decydując się na naturalne świece Violante, możesz wybierać spośród kilku kolekcji:

BASIC – kolekcja powstała z myślą o alergikach i osobach, które są wrażliwe na zapachy, jednak lubiących klimat, jaki tworzą zapalone świece. Jest to wersja bezzapachowa, w skład której wchodzi 100% wosk sojowy oraz knot z certyfikowanej, niebielonej bawełny, powleczony tylko naturalnym woskiem.

NATURA – kolekcja świec zapachowych, wytwarzanych w 100% z naturalnych składników. Jej główną bazą jest naturalny wosk sojowy, który wymieszany został ze 100% naturalnymi olejkami eterycznymi, Knot wykonany został z certyfikowanej, niebielonej bawełny i powleczony został tylko naturalnym woskiem.

AROMA –  kolekcja powstała z myślą o osobach szukających w świecach różnorodnych kompozycji zapachowych, często przywołujących wspomnienia. Świece z tej kolekcji są mieszanką naturalnego wosku sojowego oraz olejków zapachowych. Knot wykonany został z certyfikowanej, niebielonej bawełny i powleczony został tylko naturalnym woskiem.

SUPRISE – kolekcja niespodzianka powstała w myśl filozofii zero waste: „zamiast wyrzucać – pomyśl czy nie można tego użyć ponownie”. Produkty z tej kolekcji to ponownie przetopione resztki świec, które wypalane były podczas wielu testów. Dzięki niskiej temperaturze topnienia, nowo powstałe świece są produktem pełnowartościowym, a ponowne przetopienie nie wpływa negatywnie na ich jakość czy długość palenia. Elementem niespodzianki jest zapach. Do ponownego przetopienia używa się wosków sojowych pochodzących ze wszystkich kolekcji sklepu Violante, dlatego zapach konkretnej świecy z kolekcji SUPRISE można poznać dopiero po jej odpaleniu. Zaryzykujesz?

Przeglądając ofertę sklepu możesz również trafić na wersje LIMITOWANE – pojawiające się sezonowo lub dostępne do wyczerpania zapasów. Aktualnie dostępna jest Kolekcja JESIENNA.

Aby jak najdłużej cieszyć się blaskiem świecy, przygotowałam dla Ciebie krótką instrukcję użytkowania. Dzięki niej możesz w pełni wykorzystać potencjał świecy sojowej.

Jeżeli masz pytania, napisz – chętnie odpowiem na Twoją wiadomość. Z przyjemnością doradzę, pomogę i opowiem o zapachach świec sojowych Violante. Swoje pytania możesz kierować na adres mailowy: kontakt@violante.pl

Zapraszam także do odwiedzenia naszych profili społecznościowych. Zajdziesz tam wiele pomysłów i inspiracji:

facebook: Violantepl

instagram: Violante.pl_

Mam nadzieję, że wspólna przygoda, która właśnie się rozpoczyna, będzie trwała jak najdłużej. Usiądź wygodnie i odwiedź nasz sklep.

Życzę udanych zakupów,
Jolanta Jachimczak