Kolekcja NATURA

Czym dla Ciebie jest natura?

Czy jest to dzika, nienaruszona ostoja przyrody, występująca w puszczach? A może wszystko to, co Cie otacza? Lub to, co powstało samo z siebie, bez ingerencji człowieka? Niezależnie od tego, jak określasz „naturę”, musisz przyznać, że natura jest czymś cennym. Czymś bez czego nie możemy istnieć. Powinniśmy ją szanować i dbać o każdy z jej elementów.

Dla mnie natura jest niekończącym się źródłem inspiracji. Ucieczką od codziennego zgiełku miasta. Na jej łonie można odetchnąć i pozbierać myśli. Można poczuć się wolnym i szczęśliwym. To pewna harmonia, w której każdy składnik jest tak samo ważny. Obcowanie z nią było główną przyczyną powstania tej kolekcji.

O kolekcji NATURA

Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie, a na ich powierzchni mogą pojawić się niewielkie nierówności, które nadające świecom unikalny charakter. Nie wpływają one na jakość i długość palenia. Kolor każdej ze świec może się od siebie różnić i przybierać barwę od kremowej do bladożółtej. Związane jest to z kolorem naturalnych olejków eterycznych, których używamy tworząc kompozycje zapachowe. Jest to proces całkowicie naturalny, niewpływający na jakość produktu.