Kolekcja NATURA

Czym dla Ciebie jest natura?

Czy jest to dzika, nienaruszona ostoja przyrody, występująca w puszczach? A może wszystko to, co Cie otacza? Lub to, co powstało samo z siebie, bez ingerencji człowieka? Niezależnie od tego, jak określasz „naturę”, musisz przyznać, że natura jest czymś cennym. Powinniśmy ją szanować i dbać o każdy z jej elementów.
Dla mnie natura jest niekończącym się źródłem inspiracji. Ucieczką od codziennego zgiełku miasta, miejscem gdzie można odetchnąć i pozbierać myśli. Obcowanie z nią było główną przyczyną powstania tej kolekcji.

O kolekcji NATURA

Kolekcja NATURA, to kolekcja świec zapachowych, wytwarzanych w 100% z naturalnych składników. Jej główną bazą jest naturalny wosk sojowy (biodegradowalny, przyjazny Veganom i środowisku naturalnemu), który wymieszany został ze 100% naturalnymi olejkami eterycznymi, tworząc rozmaite kompozycje zapachowe. W tej kolekcji nie używa się syntetycznych mieszanek zapachowych. Knot używany w tej kolekcji wyprodukowany został z naturalnej niebielonej bawełny posiadającej certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ®. Oznacza to, że jest on wolny od substancji szkodliwych m.in. pestycydów, formaldehydu, barwników alergizujących czy ekstrahowalnych metali ciężkich. Powleczony jest naturalnym woskiem (mieszanką wosku pszczelego i wosków roślinnych, bez domieszki parafiny). Całość zalewana jest w szklanych słoiczkach, które można poddać recyklingowi lub wykorzystać ponownie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.